O nas

Firma AGNES-IDK istnieje na rynku od 1 kwietnia 1994 roku. Dnia 1 luty 2017 firma zmieniła nazwę na AGNES-IDK Paweł Jędrzejek!

W pierwszych latach swojej działalności, świadczyliśmy głównie usługi w zakresie montażu i konserwacji domofonów.

Grono naszych klientów to m.in. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Taras Północ" Gryfino która nieprzerwanie jest naszym klientem od 1994 roku oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa "REGALICA" Gryfino, od 1998 roku.

W latach 1994 - 2001 mieliśmy przyjemność współpracować z ZGM Gryfino.

Na dzień dzisiejszy, na terenie powiatu gryfińskiego oraz Podjuch obsługujemy ponad 3.300 domofonów!

Ciągła chęć rozwoju, oraz zapotrzebowanie ze strony naszych obecnych klientów sprawiło, że w roku 2003 postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o montaż sieci LAN i WLAN.

W 2004 roku rozpoczeliśmy budowę bezprzewodowej sieci szybkiego dostępu do internetu dla mieszkańców miejscowości Żabnica. Pracę przygotowawczę oraz budowa szkieletu sieci trwały blisko pół roku. Sieć zabnica.gryfino.net rozpoczęła działanie 1 czerwca 2004 roku.

Dynamiczny rozwój, wysoka jakość oferowanych usług oraz zapotrzebowanie sprawiły, że do końca 2004 roku z usług dostępu do internetu świadczonych przez naszą firmę korzystało blisko 80 odbiorców prywatnych i 20 firm na terenie Żabnicy, Daleszewa i Czepina.

Dzisiaj, z naszych usług dostępu do internetu korzysta ponad 1000 odbiorców prywatnych, oraz ponad 150 firm na terenie powiatu gryfińskiego oraz okolic.

Od samego początku, naszą ideą było dostarczanie szybkiego i stabilnego dostępu do internetu dla każdego. Stąd też wywodzi się nazwa naszej strony, która jednocześnie jest naszym hasłem przewodnim - Internet Dla Każdego.